USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Praia Lagos J 506 Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Praia Lagos J 506

ex. Resort Praia Dos Lagos

Rezerwacja online
2026-07-06
2026-07-07

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

14

Praia Lagos J 506


Resort Praia Dos Lagos posiada pokoje dla gości z widokiem na jezioro i znajduje się mniej niż 3 km od centrum Caldas Novas. Możesz skorzystać z bezpłatnego parkingu, sauny i parku wodnego.

Odległość od obiektu do Park wodny wynosi jedynie 2,8 km, a do Park Wodny diRoma - 2,7 km.

Pozostałe wyposażenie kuchenne obejmuje kuchenkę mikrofalową i przybory kuchenne.

Codziennie rano w restauracji podawane jest śniadanie. Restauracja Espeto Esperto, serwująca dania kuchni brazylijska i południowoamerykańska, znajduje się 10 min stąd.

  • Lokalne atrakcje
  • Serra de Caldas state park
    700 km
  • The Universal Church of the Kingdom of God
    2306 km
  • Park Wodny diRoma
    2292 km
  • Monument Hot Waters
    2296 km
  • Museum of Soy
    941 km
  • Monumento das Águas
    2321 km
  • Emporio Dona Xepa
    1787 km
  • Shopping Tropical
    2289 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Caldas Novas
    6 km

Do dyspozycji gości w hotelu

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Minibar
  • Stół
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 22:00
Wyjazd: od 10:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Praia Lagos J 506?

    Spacer od Praia Lagos J 506 do centrum miasta zajmie Ci 30 minut.
  • Gdzie jest najbliższe lotnisko do Praia Lagos J 506?

    Lotnisko Caldas Novas i Praia Lagos J 506 są oddzielone odległością 0,5 km.
  • Jakie są zasady anulowania rezerwacji w Praia Lagos J 506 Caldas Novas?

    Tutaj jest bezpłatne anulowanie rezerwacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z zarządem Praia Lagos J 506 Caldas Novas.
  • 🕗

    Jaka jest godzina wymeldowania w Praia Lagos J 506?

    Goście Praia Lagos J 506 muszą wymeldować się o 11:00.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-06
2026-07-07

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Praia Lagos J 506, Brazylia

Avenida Caminho Do Lago Gleba 04 Jardim Interlagos Bloco J Ap 506, Caldas Novas, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-em-goias.com

All rights reserved